Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Opening 1e mindervaliden vissteiger

terug naar overzicht

Vrijdag, 19 oktober 2018

En weer een mijlpaal bereikt. Hsv de hengelsport Zwolle opent op 2 november as. haar 1e mindervaliden vissteiger in het stadsdeel Stadshagen aan het Zwartewater.

Hsv de hengelsport Zwolle heeft zich, middels haar Mindervaliden & Ouderen Commissie (MOC) tot doel gesteld om in elk stadsdeel van Zwolle minimaal één mindervalide vissteiger te realiseren in elk stadsdeel van Zwolle. Wij willen mindervaliden de mogelijkheid bieden om binnen niet als te grote afstand van hun woonlocatie te kunnen vissen op een voor hen toegankelijke en veilige vissteiger.

Deze mindervaliden vissteiger is mede tot stand gekomen door Sportvisserij Oost Nederland (bemiddeling), Rijkswaterstaat (toestemming), Mulder-Eykelenkamp (aanleg)en Breman installatie (verwijzing borden). Hiervoor onze hartelijke dank.

Bent u geïnteresseerd en wilt u een kijkje nemen? wees dan welkom aan het Zwartewater (Hasselterdijk) tegenover de Westerveldsekolk.


Het bestuur