Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Let op !!! vissen in de zijtak Wijde aa

terug naar overzicht

Woensdag, 29 mei 2019

Beste Leden,

De Wijde Aa is natuurlijk een schitterend viswater met een mooi en goed bestand aan vissen. Bij de boezemkopbrug, het witte bruggetje aan de noordkant van de Wijde Aa, is er een aftakking of zijtak welke verder zijn weg vindt tussen vele landerijen door.

Hsv de Hengelsport Zwolle heeft voor deze zijtak wel het loop/visrecht (staat nog niet in de visplanner) maar NIET de toestemming van de landeigenaren om oevers en land te betreden. Behoudens 1 stek, direkt onder aan het bruggetje zijde zijtak, mogen we ons dus niet begeven op de oevers/weilanden welke de zijtak verder volgen.

Op het onderstaande kaartje is de enige visstek voor de zijtak aangegeven (gele punaise) en met de rode lijnen het verboden gebied.