Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Algemene Ledenvergadering 2020

terug naar overzicht

Zaterdag, 20 februari 2021

Beste leden,

Normaal gesproken houden wij jaarlijks onze Algemene ledenvergadering in de maand maart. Helaas zijn fysieke bijeenkomsten niet mogelijk i.v.m. de coronamaatregelen en kiezen wij er nog niet voor om onze Algemene Ledenvergadering online te organiseren.

Conform onze statuten (artikel 15-punt 2) plus de tijdelijke wet ``COVID-19 Justitie en Veiligheid`` kunnen we onze ALV tot maximaal oktober 2021 uitstellen en daar maken wij dan ook gebruik van. Dat kan dan ook online zijn.

Mochten de coronamaatregelen het toelaten om weer eerder fysieke bijeenkomsten te organiseren dan doen we dat natuurlijk en zullen wij de leden hier tijdig over informeren.


Het bestuur